17. prosince 2011 Kozlovice: MFF Souznění 2011

Od rána budou probíhat tradiční obchůzky s koledou na prostranství u OÚ Kozlovice. Součástí je také prodej vánočních stromků a dalších vánočních výrobků. Nechybí bohatá nabídka občerstvení s domácí kuchyní. Od 15:00hod koncert v kostele sv. Michaela archanděla a sv. Barbory.

Program večerního koncertu, kde vystoupí všichni účinkující bude začínat v 18:30hod. Vánoční pásma mají připravené sestavy: Přípravka + malá Muzička, DFS + CM Valášek. Zazpívá také stříbrný Zpěváček 2011 Sára Kokešová za doprovodu CM Valášek.

SOUZNĚNÍ: mezinárodní festival adventních a vánočních zvyků, koled a řemesel se koná poslední adventní víkend na několika místech Moravskoslezského kraje. Bohatý program nabízí v předvánočním čase po čtyři dny od čtvrtku do neděle nejenom koncerty a představení v zajímavých prostorách (kostely, koncertní sály, exteriéry, atd.), ale také doprovodné výstavy, umělecká řemesla, filmovou projekci a slavnostní mši svatou. Festival opět otevře (loni premiéra) program v kostele sv. Václava ve Václavovicích. Historicky poprvé představíme v pátek novou scénu ve Frýdku – Místku. Součástí je i oblíbený sobotní Vánoční jarmark s následným zvykoslovným programem a nabídkou regionálních specialit v Kozlovicích. Festival, který je ojedinělou mezinárodní přehlídkou tohoto typu, vrcholí nedělním představením výrobků uměleckých řemeslníků a závěrečným Galakoncertem v Domě kultury města Ostravy.

www.souzneni-festival.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *