vystoupení Rožnov 7.7.

Dobrý den,
posílám informace k vystoupení Valášku v Rožnově 7.7.

Odjezd z Kozlovic od OÚ 8:15hod, sraz v 8:10hod v civilu. Trinkewitzovy vyzvedneme po cestě v Tiché, Gabku ve Frenštátě. Po vlastní ose přímo na místo přijede Šimon Bajer a Daniel Ryška.

S sebou kroje: všichni si vezmou modrotiskové kroje. Menší děti, které tancují pásmo Zelí si navíc vezmou barevnou kacabajku + bílou sukni, větší děti tancující pásmo Čertíky nezapomenou na kožíšky! Hoši nezapomenou tenké červené mašličky do krojové haleny. Holky již budou učesané (malé dva pletené culíky, větší holky jeden) a nezpomeňte dvě mašle červené dlouhé (jedna do pasu, jedna do vlasů). Jelikož dostaneme na oběd bagetu a pití, s sebou raději ještě svačinku, protože máme v plánu zůstávat do pozdního odpoledne. V areálu je příp. možnost koupit si nějaké další občerstvení.

Od 9:00hod budeme mít v Amfiteátru dřevěného městečka prostorovou zkoušku, po které se budeme převlékat. Ty, kteří jedou po vlastní ose prosím, aby se do 11:00hod dostavili k postavenému stanu u komorního amfiteátru, kde budeme mít šatnu. Hlavní vstup do dřevěného městečka je naproti zděné budovy s informacemi a pokladnou, která je po pravé straně u hlavní cesty. Kdybyste nás nemohli najít budu na telefonu.

Od 11:30hod vystupujeme na Paloučku (prostor s dřevěným jevištěm v areálu městečka – kousek u místní hospody). Zde máme 20min program: Zelí, Jede Fojtik bahenu, píseň malá Muzička, píseň CM.

Od 13:00hod začíná dětský pořad v komorním amfiteátru, kde vystupujeme jako první v pořadí s pásmem Čertíci (tancují větší děti).

Pokud nebude pršet zůstaneme v areálu městečka až do 15:00hod, kdy začíná závěrečný galakoncert Rožnovských slavností.
Po koncertě odjezd domů.
Po vlastní ose odjíždějí Krpcovi a Němcovi.

Předpokládaný příjezd kolem 17:00-18:00hod.
Lhoťany dovezeme do Lhotky po cestě domů.

Za nepříznivého počasí se celá akce koná v Janíkově stodole v areálu dřevěného městečka.

Zítra nashledanou.

Petra Prašivková

 


—————————————————————————————————————————————————————————————-

 

Poslední „hříšníky“ ohledně nezaplacených Příspěvků 2013 (300Kč) prosím, aby tak učinili co nejdříve.

 

———————————————————————————————————————————————————————————————–

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *