7.-9. listopadu 2014 – SOUSTŘEDĚNÍ

Soustředění 2014 proběhne jako loni  v Kunčicích pod Ondřejníkem v ubytovně Mladost pana Krkošky (nad ZŠ Kunčice u cesty směrem na Horizont) v termínu 7.-9.11.2014 a týká se všech dětí velkého Valášku (tedy i nově příchozích z Přípravky v září) a také starších děvčat (které vedoucím budou mj. pomáhat s organizací a také v kuchyni).

Prosím, abyste děti v pátek přivezli přimo k ubytovně na 16:30hod, kde se také bude platit příspěvek na soustředění 400,- na osobu. Je možno po domluvě zaplatit na části.
Odjezd domů opět s rodiči v neděli 9.11. v 15:30hod.

Téma – Haloween.

Děti si s sebou vezmou jak jsou zvyklé:
obuv a oděv na taneční ZK (cvičky+cvičná sukně+legíny atd), pohodlné sportovní oblečení na venkovní aktivity (tenisky, oděv i pro příp. chladnější počasí), pyžamo a papuče/přezůvky na ubytovnu (bude se topit), spacáky ani karimatky nebereme – postele jsou vč. lůžkovin. Dále si děti mohou vzít psací potřeby, které využijeme (pastelky, fixy..).
Prosím, pokud to není nezbytně nutné, nedávejte dětem mobilní telefony ani jinou další elektroniku. Rádio s hudbou budeme mít vlastní, volat bude lepší na/z mého mobilu. Program bude opět nabitý a nebude čas na „blbosti“.

Muzička se účastní také, během víkendu bude mít několik zkoušek – samostatných i k doprovodu tanečníků, dále proběhne zkouška s pozvaným pedagogem a dlouholetým muzikantem, který malým muzikantům zprostředkuje další folklorní novinky.

Děti budou mít samozřejmě zajištenou kompletní stravu: pátek – svačinka, večeře. Sobota-  snídaně, svačinka, oběd, svačinka, večeře. Neděle: snídaně,svačinka, oběd, svačinka. Po celou dobu pobytu samozřejmě pitný režim – čaj, džusy a také nějaké cukrovinky.

Prosím o nahlášení předem, pokud má vaše dítě nějaké stravovací omezení – alergie a zda bere pravidelně nějaké léky apod. Já osobně si léky atd. převezmu při příjezdu.
Také mi sdělte, pokud na soustředění nepojedete. Účast je ale více než vhodná – budeme nacvičovat program na nadcházející vystoupení.

Každoročně uvítáme pomoc ve formě příspěvku potravin – domácí buchta, ovoce, zelenina, zavařeniny, příp. džusy, šťávy. Příp. také reklamní firemní předměty – prupisky, bločky, které využijeme jako odměny k celovíkendové dýňové bodovací soutěži. Potvrďte mailem.

Vedoucí – Verča, Sandra, Petra, Pája, Gabka, Kuba – již dolaďují program a těší se na všechny valáškovského děti.