ROK 2016

DFS = celý soubor vč.  malé muzičky (pokud není uvedeno jinak)

Přípravka vystupuje: na Sochových národop. slavnostech /3.sobota v srpnu/,  na Dni obce Kozlovice /1.týden v září/, na MFF Souznění v Kozlovicích /2. sobota v prosinci/.

CM = pouze velká cimbálová muzika (carevny)

PROBĚHLÉ AKCE:

9.1.2016 Frenštát p. Radhoštěm – Tříkrálový koncert společně s CM Ondřejníček

23.2.   Souborové kolo Zpěváček (výběr)

4.3.   Sedmihlásek Frenštát p. R. – regionální kolo od 9.00hod

14.3.    Zpěváček Ostrava (Lidová konzervatoř, Přívoz) – I. regionální kolo od 12:30hod

19.3. – 20.3. 2016   DFS Soustředění – sál OÚ Kozlovice, od soboty rána do neděle 11:30hod s přespáním

24.3.   DFS – Velikonoce v Ostravě, vystoupení od 16:00 hod na Masarykově náměstí Ostrava

10.4.  II. kolo Zpěváček Valašska, Valašské Klobouky (postupující z I. kola z Frenštátu)

16.4.  II. kolo Zpěváček Ostrava (ZUŠ J. Valčíka, Ostrava Poruba)

16.4.  CM – hraní na svatbě Bojkovice

6.5.  Přípravka + malá Muzička – Vítání občánků od 16:30hod, sál OÚ Kozlovice

15.5.2016 – Moravskoslezské kolo (zemské) soutěže Zpěváček 2016 ve Znojm (účastní se Danka, Sára)

zrušeno 17.5.2016 DFS – vystoupení v MŠ Sněženka Frýdek-Místek 16:30hod, výročí 50. let od založení + Den rodiny

4.6.2016 DFS – vystoupení na Dni dětí Frýdek-Místek restaurace Golf 11:40hod

4.6.  DFS – vystoupení Jistebník – Festival Poodří Františka Lýska 15:00hod

5.6.2016 – Celostátní kolo soutěže Zpěváček 2016, Vsetín – vystupuje Sára Kokešová, náhradník Danka Rokytová

11.6.2016 DFS – Rožnov p. R., Ondrášova valaška odpoledne 13:30-15:00hod komorní amfiteátr

21.6.  CM – hraní na akci Přehradní dny v Ostravě 19-23:00hod

2.7.2016 CM – hraní při svatebním obřadu, Rekovice

13.8.  DFS – Soláň: Babí léto na Soláni – odpoledne

20.8.  DFS – Sochovy národopisné slavnosti Lhotka pod Ondřejníkem celý den

10.9.  DFS – Den obce Kozlovice odpoledne

11.9.  DFS – mše za obec Kozlovice, kostel sv. Michaela a Barbory v Kozlovicích

17.9.  DFS – Boršice, vystoupení celého souboru na Burčákových slavnostech – potvrzeno, 14:15-14:40hod, celý den

23.9. DFS – Kyjov – celosouborové vystoupení na výročník koncertě DFS Kyjovánek 18:00hod

28.9. vybraní Zpěváčci (Anežka, Amálka, Danka) – Zpěvem k srdci – koncert s Brolnem, Janáčkova síň Frýdlant nad Ostravicíc 18:00hod

11.11.  muzička + Přípravka – Vítání občánků od 16:30hod, sál OÚ Kozlovice

12.11. DFS – Inspirativní setkání, Ostrava, 8:00-15:00hod (pásmo Naša Kača, Můj Janíček)

12.11. jen výběr tanečníků (velké holky pásmo Můj Janíček) + muzička + solisté Zpěváčci (Amálka, Natka, Maky, Šimon Krpec, Matěj V.) – výroční koncert souboru Pilky, sál OÚ Lhotka od 17:30hod

7.12. DFS – Ostrava Masarykovo náměstí, Vánoční trhy 16:00-16:45 hod

10.12. DFS Souznění v Kozlovicích, od 9:00 obchůzky s koledou, večer sál OÚ Kozlovice od 18:30hod koncert (vč. Přípravky)

17.12. DFS – menší sestava + muzička, Vánoční koncert Lhotka. p. O.  18:00

 18.12. DFS – menší sestava výběrová – jen hudecká kapela – Rožnov p. R., Stavění Betléma 17:00